Edin Džeko ponovo briljirao: Vodio Inter do pobjede protiv Sasuola

Prvenstvene obaveze naš kapiten nastavlja u srijedu, kada Inter igra protiv Napolija.

Kapiten Zmajeva Edin Džeko vodio je danas svoj Inter do pobjede u prijateljskom meču protiv Sasuola.

Inter je na gostujućem terenu savladao Sasuolo rezultatom 0:1, a jedini strijelac na meču bio je Edin Džeko.

Bastoni je u 63. minuti oduzeo loptu na oko 40-ak metara od gola Sasuola, sjajno prošao i dodao loptu Edinu Džeki, koji se nalazio na lijevoj strani, a onda je kapiten Zmajeva iz prve ošutao lijevom nogom i savladao Đanluku Pengola.

Oba trenera su dala priliku većem broju igrača, pa su izvršene brojne izmjene. Edin Džeko je zamijenjen u 71. minuti.

Inače, prvenstvene obaveze naš kapiten nastavlja u srijedu, kada Inter igra protiv Napolija.

Izvor: Avaz.ba