Jedinstvo bez problema protiv Bosna Seme

Jedinstvo je u sklopu 21. kola Prve lige FBiH s 4:1 savladalo Bosna Semu. Jedinstvo je u Bihaću rutinski ostvarilo pobjedu, a ova utakmica puno važnija bila je za goste, koji se grčevito bore za opstanak.

Prvi pogodak na meču postigao je Topić u 20. minuti, da bi drugi pogodak do odlaska na odmor postigao Miloš Galin.

U nastavku je Jedinstvo mirno održavalo visoku prednostu, a pomoglo im je i isključenje Mujića u 66. minuti. Do kraja je bilo 4:1 za Jedinstvo, koje će u narednom kolu gostovati u Visokom Bosni, dok je Bosna Sema na Koševu domaćin Bratstvu.

Nuspahić je u 68. minuti pogodio za 3:0, a gosti u drugoj minuti dolaze do počasnog pogotka preko Kerima Kadrića. Za konačnih 4:1 u posljednjoj minuti sudijske nadoknade pogodio je Amir Remić.

Jedinstvo – Bosna Sema 4:1 ( Topić, Galin, Nuspahić, Remić; Kadrić)