Sedma utakmica Intera bez pobjede, Crotone odnio bod s Giuseppe Meazze

Ekipa Intera remizirala je na domaćem terenu protiv Crotonea u meču 23. kola talijanske Serije A rezultatom 1:1.
Domaći su u vodstvo stigli u 23. minuti kada Eder koristi centaršut Brozovića iz kornera i glavom šalje loptu u mrežu nemoćnog golmana gostiju, a to je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U 15. minuti drugog poluvremena Crotone stiže do poravnanja. Gosti su odigrali lijepu akciju, a realizator je bio Barberis koji pogađa za, kasnije će se ispostaviti, konačnih 1:1.

Inter je do kraja meča svim silama pokušao stići do pobjede i veoma važna tri boda, ali u tome nisu uspjeli, pa je kriza ekipe iz Milana tako nastavljena. Tim Lucijana Spallettija sedam vezanih utakmica u Seriji A ne zna za pobjedu.

Povremeni reprezentativac BiH Daniel Pavlović u igru je ušao u 58. minuti.