Irfan Redžepagić udario glavnog sudiju, intervenisala i policija

Vlasnik Radnika i menadžer Edina Džeke navodno je udario glavnog sudiju Denija Ćatibovića, pa je morala intervenisati policija.

Nemile scene poslije meča juniora Radnika i Željezničara u okviru 12. kola Omladinske lige Centar A.

Susret na stadionu u Hadžićima završen je remijem 2:2, a poslije utakmice Irfan Redžepagić je fizički nasrnuo na sudije, pišu Sportske.ba.

Vlasnik Radnika i menadžer Edina Džeke navodno je udario glavnog sudiju Denija Ćatibovića te je morala intervenisati policija.

Inače, svi golovi su viđeni u drugom poluvremenu. Delić je u 67. minuti doveo goste u vodstvo, osam minuta kasnije izjednačio je Šljivar, isti igrač u 80. minuti je donio preokret domaćim, da bi u 83. minuti iz penala konačan rezultat postavio Cacan.

Izvor:  Sportske.ba