Brate Demi: Zidane na bosanskom jeziku čestitao Demiroviću prvjenac u La Ligi

Ermedin Demirović, mladi fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine, jučer je postigao prvenstveni prvjenac u španskoj La Ligi.Naš napadač prvi put je zaigrao od prve minute u u prvenstvenoj utakmici, a treneru su za ukazano povjerenje odužio golom i asistencijom.

U 68. minuti majstorski je pogodio za 0:2, a dvije minute kasnije asistirao je za treći gol Alavesa, te tako krunisao fenomenalnu partiju.

Demiroviću je na prekrasnom golu čestitao i Enzo Zidane, sin proslavljenog Francuza Zinedina, aktuelnog trenera Real Madrida.

Zidane junior je na Instagramu objavio Demirovićev pogodak uz potpis na bosanskom jeziku: