Mladi Brazilac oduševio navijače Real Madrida: Vjeruju da je on Ronaldov nasljednik

Nova velika nada Real Madrida Vinicius Junior sinoć je odigrao sjajnih 45 minuta za Kraljevski klub, koji je slavio protiv Juventusa rezultatom 3:1.

Odličnih 45 minuta za novo pojačanje Madriđana Odličnih 45 minuta za novo pojačanje Madriđana
Vinicius Junior je ovog ljeta došao na Santiago Bernabeu iz Flamenga. Brzonogi krilni napadač oduševio je navijače u drugom nastupu za Real Madrid. Nasljednik Cristiana Ronalda, kako ga nazivaju, upisao je asistenciju kod drugog gola Madriđana.

Vinicius je u igru ušao u drugom poluvremenu i odmah dao vidljiv doprinos igri Reala. Na društvenim mrežama navijači Kraljevskog kluba proglasili su ga „novim Robinhom“, a dobar dio njih je uvjeren da je on pravi nasljednik Cristiana Ronalda.