Ibra u svom stilu: Imaju sreće što nisam došao prije deset godina

Fudbaleri Los Angeles Galaxyja savladali su poslije preokreta Philadephiju Union rezultatom 3:1.

Najzaslužniji za trijumf tima iz LA bio je iskusni švedski napadač Zlatan Ibrahimović.

Sapong je u 29. minutu donio prednost domaćinima, ali je u drugom dijelu Galaxy na krilima Ibrahimovića stigao do velikog preokreta.

Zlatan je u 48. minutu asistirao Kamari za izjednačenje, a u 63. minutu ja na sjajan način zatresao mrežu i dono prednost svom timu. Konačnih 1:3 postavio je Ciani u 82. minutu.

Poslije utakmice ga je jedan od novinara na koji način je promijenio američku kulturu do sada, na šta je imao karakterističan odgovor.

“Ne znam da li sam je promijenio, samo radim svoj posao. Imaju sreće što nisam došao prije 10 godina jer bih sada bio predsjednik”, istakao je Šveđanin.