Haris Duljević upisao asistenciju u domaćem porazu Nimesa od Dijona

Asistencija Harisa Duljevića za gol Mattea Ahlinvija koji je pogodio za vodstvo Nimesa, nije bila dovoljna za pobjedu ovog tima, pošto je Dijon režirao preokret i stigao do pobjede.

Duljević je Ahlinviju asistirao u 31. minuti utakmice, a Dijon preokret pravi u drugom poluvremenu. Prvo je Konate u 75. minuti poravnao na 1:1, a onda minut poslije Nimes zbog crvenog kartona Miguela ostaje s igračem manje na terenu.

Odmah nakon toga, u 77. minuti, Balde pogađa za 1:2 i potpuni preokret Dijona, čiju je pobjedu u nadoknadi svojim novim golom za 1:3 ovjerio Balde. Dijon se tako kući vraća s cijelim plijenom.

Bio je ovo duel dvije posljednjeplasirane ekipe prvenstva, a sada je Nimes od Dijona preuzeo “fenjer” i posljednji je zbog lošije gol razlike, a oba tima imaju po 12 bodova.

Duljević je teren napustio u 72. minuti.