Ljubljana OPEN 2017: Bišćanin Semir Midžic osvojio 1. Mjesto u kategoriji kadeti (-57)

Na jučerašnjem turniru “International Karate Tournament” – Ljubljana OPEN na kojem je nastupilo više od 800 takmičara iz 100 klubova bišćanin Semir Midžic je osvojio 1. Mjesto u kategoriji kadeti (-57) u vrlo jakoj konkurenciji , a nastupilo je mnogo dobrih i iskusnih takmičara državnih prvaka iz Slovenije i Hrvatske koji su bili učesnici nedavno završenog Svjetskog karate prvenstva.

Na ovom turniru Semir Midžic ostvario je sve pobjede u svojoj kategoriji , gdje je imao 4 meča.

U prvoj borbi je pobjedio slovenca Adamic Timona rezultatom 9:0, drugu borbu sa Hrvatom Szel Dariom je pobjedio rez. 3:0 , u trećoj borbi sa prvakom Slovenije Hudales Tomazom pobjedio je rezultatom 2:1 i u finalnom meču je pobijedio prvaka Hrvatske Simunec Dinu sa rezultatom 5:2.