Manchester City ismijavaju na društvenim mrežama zbog kopiranja Rome

Domaći su u 94. minuti postigli gol koji bi ih odveo dalje, ali je nakon asistencije VAR-a utvrđeno da je Aguero bio u ofsajdu

Uzalud su se igrači Cityja radovali

Fudbaleri Manchester Cityja u šokantnoj revanš utakmici četvrtfinala Lige ervopskih prvaka eliminisani su od Tottenhama. Nakon poraza u Londonu u prvom meču (0:1), CIty je sinoć savladao Spurse sa 4:3, ali to nije bilo dovoljno za prolaz u polufinale.

Građani su u 94. minuti postigli gol koji bi ih odveo dalje, ali je nakon asistencije VAR-a utvrđeno da je Aguero bio u ofsajdu, te je pogodak poništen.

Svi na Etihade stadionu ostali su u šoku, a to najbolje oslikava poruka koja se nakon meča pojavila na njihovom Twitteru.

– Wfiuhefijvbeojefvnojegfnvepgfjevgpinbgw – napisali su administratori.

Pokušali su biti originalni i na taj način opisati frustracije, ali su očito zaboravili na tweet koji je objavio admin Rome nakon prošlogodišnje spektakularne pobjede protiv Barcelone.

To nije promaklo korisnicima društvenih mreža koji su se sjetili poruke iz Rima, te su ismijali Građane…