Dječak koji navija za Bayern zalutao na tribinu među navijače Schalkea, a onda napravio šou

Bavarci su jako oslabljeni stigli u goste Schalkeu, ali su i pored velikih izostanaka uspjeli da dođu do pobjede i nova tri boda. Gosti su poveli već u osmoj minuti golom Jamesa Rodrigueza, a sve je završio Lewandowski u drugom poluvremenu golom iz penala za konačnih 2:0.

Međutim, nakon utakmice svi su pričali o dječaku koji navija za Bayern i koji je slučajno zalutao na tribinu gdje su navijači Schalkea. U početku je bio veoma zbunjen što se tu nalazi, ali na kraju je sve oduševio kada se u masi plavih dresova pojavio crveni šal.

Ovaj dječak koji je pokazao da i pored svega stoji uz svoj klub je čak oduševio i navijače Schalkea koji su ga pozdravili aplauzom iako sigurno nisu zadovoljni što je njihov klub ponovo izgubio.