Urnebesna reakcija Prosinečkog nakon Pjanićeve golčine postala hit

Veznjak Juventusa je prvo u 10. minuti izveo korner s desne strane i ubacio na ivicu šesnaesterca, gdje je natrčao Višća i iz drugog pokušaja uspio savladati golmana Vlachodimosa za vodstvo od 1:0.

Samo pet minuta kasnije bilo je 2:0 nakon što je Pjanić snažno šutirao iz slobodnog udarca s tridesetak metara. Lopta je otišla u lijevi ugao golmana Vlachodimosa koji je ostao “ukopan” u mjestu.

Ipak, golovima Kostasa Fortounisa u 64. minuti iz penala i Dimitrisa Kolovosa u 85. minuti Grci su uspjeli doći do boda pa bh. selektor Robert Prosinečki nije mogao biti zadovoljan nakon utakmice.

Međutim, Prosinečki emotivno proživljava svaki uspjeh naše selekcije, a to se moglo vidjeti i u trenutku kada je Pjanić postigao gol za 2:0.

Popularni Žuti od sreće doslovno nije znao šta da radi i njegova urnebesna reakcija vrlo brzo je postala hit na društvenim mrežama.

Na kraju meča se ipak nije radovao, a priliku za nove uspjehe i slavlje Zmajevi će imati u narednim kolima kvalifikacija u junu, kada igramo protiv Finske i Italije.