Haos u Konjicu: Policija spasila Mirzu Kazlagića iz Cazina

Kao i obično, vikend na terenima Prve lige Federacije BiH, donosi mnoštvo uzbuđenja.

Kako na travnjaku, tako i van zelene površine.

Obično su arbitri ti koji kolo vode, a tako je bilo i danas u Konjicu gdje su Igman i Sloga podijelili bodove (1:1). Barem tako mišljenje dijele domaćini, koji su bili nezadovoljni dijeljenjem pravde Mirze Kazlagića iz Cazina i njegovih pomoćnika.

Tako su poslije utakmice igrači i trener domaćih protestvovali kod sudija, a intervencijom policije, zaštitara i redara spriječeni su incidenti.

Kazlagić je tokom susreta imao pune ruke posla. Podijelio je čak 10 žutih kartona, sedam za domaće, tri za goste. U 62. minuti je isključio pomoćnog trenera Igmana Amela Murtića zbog psovanja.

Igman je gotovo čitav meč imao prednost protiv Sloge. Poveli su domaći golom Džafića u 24. minuti, da bi gosti poravnali preko Kostića u trećoj minuti sudijske nadoknade.