Cazinski košarkaši ubjedljivi protiv Banovića

Danas u Bihaću u okviru 5. kola A2 lige sjever odigarna je utakmica između ekipe KK Cazin i KK Litva iz Banovića.

Nakon prošlog kola i iznenadnog poraza ekipe Cazin rezultatom 85:84 danas se mogla vidjeti puno bolja predstava domaćih košarkaša.

Već u prvoj četvrtini ekipa Cazina imala je vodstvo od 32:6 te priliku da u nastavku utakmice igraju i mlađi igrači koji su na kraju pokazali odličnu igru.

Rezultat na kraju utakmice glasio je 97:70.

Do kraja prvog dijela sezone ekipa Cazina igra protiv Želje i Gračanice te očekuje sigurne pobjede za nastavak borbe na vrhu tabele.

KK CAZIN: Halkić 17, Radić 21, H. Ibrahimpašić, Terzić 14, Memić 10, I. Ibrahimpašić 2, Omanović 8, Tatarević 11, Kapić 4, Svitlica 10. TRENER: Saud Terzić

KK LITVA: Hodžić 3, Memić, Jusić 13, B. Hodžić 5, Kahrimanović 2, Dali, Demirović 17, Saletović 2, Smajlović 9, Delalagić 5, Dostović 14. TRENER: G. Krekić