Jedinstvo se spasilo pobjedom u Kaknju

Nogometaši Jedinstva ostvarili su jako važnu pobjedu u Kaknju, dok je Bratstvo slavilo u Lukavcu. U Kaknju na meču Rudara i Jedinstva palo je čak pet golova, a gosti su slavili s 3:2 i na taj su se način skoro pa obezbijedili kada je u pitanju borba za opstanak.

Omerdić je u 16. minuti doveo Jedinstvo u vodstvo, no do poluvremena je Rudar bio u prednosti, a dvostruki strijelac, u 32. i 44. minuti, bio je Igor Aničić.

U nastavku je tim iz Bihaća stigao do preokreta. Topić je prvo izjednačio na 2:2, a onda je Nuspahić pogodio za veliko slavlje Bišćana. Radnički Lukavac seli u Drugu ligu FBiH nakon što je danas s 3:1 poražen od Bratstva iz Gračanice na svom terenu. Mujkić je bio dvostruki strijelac za goste, a jednom je pogodio i Vehabović. – piše sportsport.ba