Jedinstvo poraženo od Željezničara

U subotu su u prijateljskom susretu snage odmjerili lider Druge lige RS grupa Zapad banjalučki Željezničar i bihaćko Jedinstvo, a domaći su slavili pobjedu rezultatom 2:1. Marković je pogodio za tim iz okolice Banja Luke u 15. minuti, a samo osam minuta kasnije Anes Nuspahić donosi izjednačenje svom timu.

Ipak, Marković svojim drugim pogotkom u 50. minuti ponovo trese mrežu člana Prve lige Federacije i donosi svom timu prednost. Inače, ovaj klub sa klupe predvodi nekadašnji član Borca i naše reprezentacije Branislav Krunić.

Treba istaći da se Bišćani nalaze u veoma teškoj finansijskoj situaciji, a na klupu ovog tima nedavno je sjeo Nedžad Žerić. Prvi dio sezone Jedinstvo je okončalo na devetom mjestu sa 22 osvojena boda. – piše sportsport.