Čekao jedan par za rekordnih 110 hiljada KM

Igrač Premier kladionice danas je sigurno proživljavao dramu čekajući jedan par za dobitak od čak 110 hiljada KM.

Igrač, koji je odigrao tiket preko mobilne aplikacije te nije poznato odakle je, čekao je pobjedu Astane u utakmici protiv praške Slavije koja se igrala u okviru Evropa lige.

On je odigrao sistem 11 od 16 parova, a za rekordni dobitak čekao je uz pobjedu Astane, danas i “dvicu” na utakmici druge češke lige Žižkov – Opava koja je završila, na njegovu sreću, 1:5.

Astana ipak nije došla do pobjede, nego je remizirala, a konačan rezultat je bio 1:1.

Poveli su gosti već u 18. minutu i tako nagovijestili da neće biti ništa od velikog dobitka.

Nadu igraču probudio je Marin Tomasov koji je izjednačio u 42. minuti meča, što je bio i konačan rezultat.

Ipak za utjehu, i to “debelu”, igrač ima u tome da je zahvaljujući sistemu i pogođenih 14 parova zaradio više od 27 hiljada maraka.