ŽELJO 1971 UVJERLJIVO BOLJI U GRADSKOM DERBIJU

Večeras sa početkom u 19:00 sati u dvorani Luke počeo je košarkaški derbi Grada Bihaća u košarci između KK Bihaća i KK Željo 1971. Iako su košarkaši KK Bihaća bili domaćini na papiru igrači KK Želje su od početka preuzeli inicijativu i vodili igru. KK Željo je poveo od samog početka s tim da  su igrači KK Bihaća u prve dvije četvrtine približavali se na par koševa i u tim trenutcima se vodila lavovska borba za svaki koš. U trećoj četvrtini igrači KK Želje su značajnije povećali razliku i od tog trenutka na terenu postoji samo jedna ekipa. Igrači KK Želje su utakmicu završili pogađanjem  trice u zadnjoj sekundi  i uvjerljivo pobjedili  KK Bihać rezultatom 75 : 101.

Nakon košarkaške predstave možemo ponosno reći da je Grad Bihać i grad košarke. Večeras možemo potvrditi  da Grad Bihać pored  našeg već proslavljenog  Džanana Muse ima još talenatiranih košarkaša. Pobjeda košarke u našem Gradu je posebna jer je u ekipi Želje 1971 u petorci koja je završila utakmicu bila četiri igrača koji su ponikli i u omladinskim pogonima ekipe KK Željo 1971.

Čestitke upućujemo igračima KK Želje 1971 na pobjedi, a igračima KK Bihaća na zalaganju.