Stevanović i Omeragić kreirali preokret Servettea protiv Winterhura

Bh. nogometaši Miroslav Stevanović i Nedim Omeragić kreirali su preokret za pobjedu Servettea protiv Winterhura rezultatom 4:2.

Servette je 34. kolu švicarske Challenge lige ugostio Winterhur, a utakmica za domaće nije dobro počela. Igrala se 3. minuta kada je Winterhur poveo golom Silvija iz penala, a sedam minuta kasnije je već bilo 2:0. Ovog puta je strijelac bio Gazzetta.

Međutim, Servette se vraća golom Omeragića iz 22. minute, a potom je precizan u 27. minuti bio Willie nakon asistencije Stevanovića za izjednačenje rezultata na 2:2.

Stevanović je u ulozi asistenta bio i minut kasnije kada se za preokret pobrinuo Ruan. Miroslav je lijepo ubacio loptu za saigrača koji je pogodio glavom, a Servette poveo 3:2.

Konačnih 4:2 je svojim drugim golom na večerašnjoj utakmici postavio Omeragić u 65. minuti, a minut kasnije je napustio teren ustupivši mjesto De Ceglieju.

Servette je stigao na drugu poziciju na tabeli s 59 bodova.