PSG stigao do minimalne pobjede protiv Vahinog Nantesa, novi poraz Monaca

Nogometaši Paris St. Germaina pobijedili su na Parku prinčeva Nantes, kojeg vodi bh. stručnjak Vahid Halilhodžić sa 1:0 u utakmici 19. kola francuskog prvenstva, što im je s obzirom na domaći poraz Lillea donijelo čak 13 bodova prednosti pred najbližim pratiteljem, a aktualni prvaci imaju i dvije utakmice manje.

Pobjednički pogodak za PSG postigao je Kylian Mbappe u 68. minuti.

Novi domaći poraz doživio je Monaco, kojeg je sa 2:0 u derbiju začelja svladao Guingamp kojem je to bila tek druga ovosezonska pobjeda. Bilo je 0:0 sve do 68. minute kada je Guingamp lansirao kontru, a dovršio je Marcus Thuram, sin Liliana Thurama. Posao je u 75. minuti dovršio Nolan Roux, jedan od veterana francuskog nogometa.

Monaco se nalazi na pretposljednjoj poziciji s 13 bodova, samo dva više od posljednje ekipe u ligi te im prijeti ispadanje ako ovako nastave.

Marseille je osvojio bod na gostovanju kod Angersa odigravši 1:1, a Lyon je također odigrao isti rezultat na gostovanju kod Montpelliera.

Izvor:sport.ba