Raspored utakmica na svjetskom nogometnom prvenstvu u Rusiji:

14. juna:
17.00 A-grupa: Rusija – Saudijska Arabija (Moskva)

15. juna:
14.00 A-gripa: Egipat – Urugvaj (Jekaterinburg)
17.00 B-grupa Maroko – Iran (St. Peterburg)
20.00 B-grupa: Portugal – Španija (Soči)

16. juna:
12.00 C-grupa: Francuska – Australija (Kazan)
18.00 C-grupa: Peru – Danska (Saransk)
15.00 D-grupa: Argentina – Island (Moskva)
21.00 D-grupa: Hrvatska – Nigerija (Kaliningrad)

17. juna:
14.00 E-grupa: Kostarika – Srbija (Samara)
20.00 E-grupa: Brazil – Švicarska (Rostov na Donu)
17.00 F-grupa: Njemačka – Meksiko (Moskva)

18. juna:
14.00 F-grupa: Švedska – Južna Koreja (Nižnji Novgorod)
17.00 G-grupa: Belgija – Panama (Soči)
20.00 G-grupa: Tunis – Engleska (Volgograd)

19. juna:
20.00 A-grupa: Rusija – Egipat (St. Peterburg)
14.00 H-grupa: Kolumbija – Japan (Saransk)
17.00 H-grupa: Poljska – Senegal (Moskva)

20. juna:
17.00 A-grupa: Urugvaj – Saudijska Arabija (Rostov na Donu)
14.00 B-grupa: Portugal – Maroko (Moskva)
20.00 B-grupa: Iran – Španija (Kazan)

21. juna:
14.00 C-grupa: Danska – Australija (Samara)
17.00 C-grupa: Francuska – Peru (Jekaterinburg)
20.00 D-grupa: Argentina – Hrvatska (Nižnji Novgorod)

22. juna:
17.00 D-grupa: Nigerija – Island (Volgograd)
14.00 E-grupa: Brazil – Kostarika (St. Peterburg)
20.00 E-grupa: Srbija – Švicarska (Kaliningrad)

23. juna:
17.00 F-grupa: Južna Koreja – Meksiko (Rostov na Donu)
20.00 F-grupa: Njemačka – Švedska (Soči)
14.00 G-grupa: Belgija – Tunis (Moskva)

24. juna:
14.00 G-grupa: Engleska – Panama (Nižnji Novgorod)
17.00 H-grupa: Japan – Senegal (Jekaterinburg)
20.00 H-grupa: Poljska – Kolumbija (Kazan)

25. juna:
16.00 A-grupa: Urugvaj – Rusija (Samara)
16.00 B-grupa: Saudijska Arabija – Egipat (Volgograd)
20.00 B-grupa: Španija – Maroko (Kaliningrad)
20.00 B-grupa: Iran – Portugal (Saransk)

26. juna:
16.00 C-grupa: Danska – Francuska (Moskva)
16.00 C-grupa: Australija – Peru (Soči)
20.00 D-grupa: Island – Hrvatska (Rostov na Donu)
20.00 D-grupa: Nigerija – Argentina (St. Peterburg)

27. juna:
16.00 F-grupa: Meksiko – Švedska (Jekaterinburg)
16.00 F-grupa: Južna Koreja – Njemačka (Kazan)
20.00 E-grupa: Srbija – Brazil (Moskva)
20.00 E-grupa: Švicarska – Kostarika (Nižnji Novgorod)

28. juna:
16.00 H-grupa: Senegal – Kolumbija (Samara)
16.00 H-grupa: Japan – Poljska (Volgograd)
20.00 G-grupa: Engleska – Belgija (Kaliningrad)
20.00 G-grupa: Panama – Tunis (Saransk)

30. juna:
osmina finala:
16.00 1. C-grupa – 2. D-grupa (Kazan)
20.00 1. A-grupa – 2. B-grupa (Soči)

1. jula:
osmina finala:
16.00 1. B-grupa – 2. A-grupa (Moskva)
20.00 1. D-grupa – 2. C-grupa (Nižnji Novgorod)

2. jula:
osmina finala:
16.00 1. E-grupa – 2. F-grupa (Samara)
20.00 1. G-grupa – 2. H-grupa (Rostov na Donu)

3. jula:
osmina finala:
16.00 1. F-grupa – 2. E-grupa (St. Peterburg)
20.00 1. H-grupa – 2. G-grupa (Moskva)

6. jula:
četvrtfinale:
16.00 pobjednik A1/B2 – pobjednik C1/D2 (Nižnji Novgorod)
20.00 pobjednik E1/F2 – pobjednik G1/H2 (Kazan)

7. jula:
četvrtfinale:
16.00 pobjednik F1/E2 – pobjednik H1/G2 (Samara)
20.00 pobjednik B1/A2 – pobjednik D1/C2, Soči

10. jula:
polufinale:
20.00 pobjednik četvrtfinala 1 – pobjednik četvrtfinala 2 (St. Peterburg)

11. jula:
polufinale:
20.00 pobjednik četvrtfinala 3 – pobjednik četrvtfinala 4 (Moskva)

14. jula:
16.00 utakmica za 3. mjesto (St. Peterburg)

15. jula:
17.00 finale (Moskva)