Jedinstvo i dalje bez pobjede

Nogometaši Jedinstva i Novog Travnika remizirali su 1:1 u susretu trećeg kola Prve lige Federacije BiH. Nakon tri kola Jedinstvo još ne zna za pobjedu, iako su čak dva meča igrali na domaćem terenu.

Danas je iz Bihaća bod odnio Novi Travnik i to sasvim zasluženo. Do vodstva je tim Safeta Nadarevića stigao u 32. minuti. Vlastitu mrežu pogađa Ivan Mamuša za prednost domaćeg tima od 1:0.

Ovaj rezultat se zadržao sve do 75. minute kada gosti dolaze do izjednačenja. Bod u Novi Travnik odnosi Senad Tabaković golom za konačnih 1:1.

Prva liga FBiH, 3. kolo: Jedinstvo – Novi Travnik 1:1 (Mamuša 32'ag / Tabaković 75’)

JEDINSTVO: A.Abdihodžić, Šehić, Halavać, Burnić, Mujagić, Mustedanagić, J.Abdihodžić, Hodžić, Nuspahić, Halilović, Pantić.

NOVI TRAVNIK: Kovač, Silajdžija, Mehić, Šehić, Grebenar, Seferović, Mamuša, Benca, Vujica, Tabaković, Jaganjac.