Dinamo nadigrao Slaven, Izet Hajrović postigao spektakularan pogodak

Dinamo je u 21. kolu Hrvatske nogometne lige slavio protiv Slaven Belupa rezultatom 3:0.

Zagrepčani su poveli u 67. minuti susreta golčinom povremenog reprezentativca BiH -Izeta Hajrovića.

Hajrović je primio loptu na desnoj strani i potom u svom karakerističnom stilu se namjesti na udarac lijevom nogom.

Šutirao je sa 25 metara, a lopta je završila u samim rašljama gola gostiju. Golman Slavena Filipović je paradom samo još više uljepšao pogodak koji neodoljivo podsjeća na onaj u Žilini protiv Slovačke koji je bio jedan od ključnih za plasman Zmajeva na Svjetsko prvenstvo u Brazilu.

Oršić j eu 78. minuti pogodio za 2:0, a konačnih 3:0 u 88. minuti postavio je Musa koji je osam minuta ranije zamijenio Hajrovića.

Amer Gojak nije ulazio u igru u redovima zagrebačke ekipe, dok je Luka Menalo odigrao svih 90 minuta u redovima poražene ekipe.